Lofotstevnet 2019

Vi tester ut noen nye funksjoner (for oss) som dere ser under. Alt skal oppdatere seg direkte under stevnet.
Dette er en førstegangs test så det er ikke sikkert alt vil fungere som tenkt.


Livevisning.


Resultatlister:

Lofotstevne 3/4 – Søndre Hinnøy skytterlag
Lofotstevne 4/4 – Vaagakallen skytterlag


Hent gravlapper:

Lofotstevne 3/4 – Søndre Hinnøy
Lofotstevne 4/4 – Vaagakallen
100m
200m

Landskytterstevnet 2018

I årets LS hadde laget for første gang en skytter med i finalen i grovfelt
Hans Steffenakk skjøt 29 treff og kom dermed i finalen. 
På baneskytingen ble resultatet 230 og ikke helt fornøyd med det

Regine Aagård som skyter klasse 2 endte opp med 234 på baneskytingen,
på felt ble det 23 treff. Med 23 treff før siste hold lå det an til et flott utgangspunkt. Dessverre endte det med det, men allikevel en flott innsats

 

Resultater fra åpent stevne på Trondenes

KL.4 

Plass Skytter Klasse Skytterlag 15 10 Hoved (pl.) Omg Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
6 Hugo Larsen 4 Narvik 141 91 232 (1) 99 331 (1) 331 (1)   99 [+]
7 Per-Eirik Harjo 4 Trondenes 138 94 232 (2) 99 331 (2) 331 (2)   146 [+]
10 Hans Steffenakk 4 Søndre Hinnøy 142 89 231 (3) 94 325 (3) 325 (3)   130 [+]
13 Tor Jostein Jenssen 4 Bardu 135 92 227 (4) 91 318 (6) 318 (6)   43 [+]
11 Lars Emil Hoff 4 Ramsund 133 93 226 (5) 96 322 (4) 322 (4)   62 [+]
12 Thorbjørn Solås 4 Ramsund 135 91 226 (6) 95 321 (5) 321 (5)   [+]
15 Finn H. Andersen 4 Melbo 133 85 218 (7) 98 316 (7) 316 (7)   [+]
17 Terje Andreas Solås 4 Ramsund 123 79 202 (8) 95 297 (8) 297 (8)   [+]

KL. 2

Plass Skytter Klasse Skytterlag 15 10 Hoved (pl.) Omg Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Regine Aagård 2 Søndre Hinnøy 146 94 240 (1) 98 338 (1) 338 (1)   90 [+]
2 Jim Arne Vikestad 2 Melbo 142 95 237 (3) 96 333 (2) 333 (2)   40 [+]
3 Vebjørn Skreddernes 2 Kvæfjord 143 95 238 (2) 93 331 (3) 331 (3)   110 [+]
4 Erling Jan Josefsen 2 Kvæfjord 138 89 227 (4) 0 227 (4) 227 (4)   [+]

STEVNE 2

KL 4

Plass Skytter Klasse Skytterlag 15 10 Hoved (pl.) Omg Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
7 Hugo Larsen 4 Narvik 145 94 239 (1) 97 336 (1) 336 (1)   180 [+]
8 Finn H. Andersen 4 Melbo 142 95 237 (2) 98 335 (2) 335 (2)   156 [+]
9 Hans Steffenakk 4 Søndre Hinnøy 139 96 235 (3) 98 333 (3) 333 (3)   87 [+]
16 Thorbjørn Solås 4 Ramsund 137 94 231 (4) 83 314 (8) 314 (8)   [+]
13 Per-Eirik Harjo 4 Trondenes 139 90 229 (5) 96 325 (5) 325 (5)   58 [+]
11 Terje Andreas Solås 4 Ramsund 138 90 228 (6) 98 326 (4) 326 (4)   [+]
14 Lars Emil Hoff 4 Ramsund 131 93 224 (7) 97 321 (6) 321 (6)   [+]
15 Tor Jostein Jenssen 4 Bardu 135 87 222 (8) 94 316 (7) 316 (7)   [+]

KL 2

Plass Skytter Klasse Skytterlag 15 10 Hoved (pl.) Omg Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Jim Arne Vikestad 2 Melbo 146 95 241 (2) 99 340 (1) 340 (1)   125 [+]
2 Regine Aagård 2 Søndre Hinnøy 144 97 241 (1) 97 338 (2) 338 (2)   115 [+]
3 Vebjørn Skreddernes 2 Kvæfjord 141 94 235 (3) 93 328 (3) 328 (3)   [+]
4 Erling Jan Josefsen 2 Kvæfjord 138 84 222 (4) 93 315 (4) 315 (4)   [+]